Pastörize Sıvı Yumurta

ANAKO Pastörize Sıvı Yumurta Ürünleri, Pastörize Sıvı Yumurta Bütünü, Pastörize Sıvı Yumurta Akı, Pastörize Sıvı Yumurta Beyazı

Hijyenik

Kabuklu yumurtalarda kontaminasyon sonucu, tüketici sağlığı için risk oluşturabilecek Salmonella, Koliform grubu ve diğer patojen bakteri türeci risk faktörleri pastörizasyon ile bertaraf edilmiştir.

Güvenilir

Düzenli mikrobiyolojik kontroller ve laboratuvar analizleri yapılarak, sürdürülebilir kalite ve hijyen standartları sağlanır.

Pratik

Pastörize Sıvı Yumurta, tüketicinin uğrayacağı zaman iş gücü ve ekonomik kayıplar dikkate alınarak pratik ambalaj formunda sunulur.

Pastörize sıvı yumurta kabuklu yumurtaya göre depolamada %65 daha az yer kaplar.

1 kutu yumurtayı (360 adet) kırmak yaklaşık 30 dakika alırken, eşit miktarda Pastörize Sıvı Ymrta’nın eklenmesi sadece 1 dakikadır.

Ekonomik

Kabuklu yumurtaların depolama ve taşınması sırasında ortaya çıkabilecek kayıplar, pastörize sıvı yumurta kullanımı ile engellenir.

Kabuklu yumurta kırılırken, yumurtanın 1/5’i kabukla birlikte çöpe gider ve kayıp yaşanır

Sadece yumurta beyazı veya sarısının kullanılacağı uygulamalarda, pastörize sıvı yumurta sarı ve beyaz olarak tedarik edilebilir. Böylece hem işçilikten hem de üründen tasarruf sağlanır.

Standart Kalite

Pastörize sıvı yumurta besin değerleri, tat ve işlevleri bakımından kabuklu yumurtanın taşıdığı tüm özelliklere sahiptir.

Kabuklu yumurtada kalite standartları değişkenlik gösterirken, pastörize sıvı yumurta ile standart ürün kalitesi sağlanır.

Standart Kalite
STANDART KALİTE

Pastörize sıvı yumurta besin değerleri, tat ve işlevleri bakımından kabuklu yumurtanın taşıdığı tüm özelliklere sahiptir. Kabuklu yumurtada kalite standartları değişkenlik gösterirken, pastörize sıvı yumurta ile standart ürün kalitesi sağlanır.

Pastörize Sıvı Yumurta - Hijyenik
HİJYENİK

Kabuklu yumurtalarda kontaminasyon sonucu, tüketici sağlığı için risk oluşturabilecek Salmonella, Koliform grubu ve diğer patojen bakteri türeci risk faktörleri pastörizasyon ile bertaraf edilmiştir.

Pastörize Sıvı Yumurta - Güvenilir
GÜVENİLİR

Düzenli mikrobiyolojik kontroller ve laboratuvar analizleri yapılarak, sürdürülebilir kalite ve hijyen standartları sağlanır.

Pastörize Sıvı Yumurta - Pratik

PRATİK

Pastörize Sıvı Yumurta, tüketicinin uğrayacağı zaman iş gücü ve ekonomik kayıplar dikkate alınarak pratik ambalaj formunda sunulur. Pastörize sıvı yumurta kabuklu yumurtaya göre depolamada %65 daha az yer kaplar. 1 kutu yumurtayı (360 adet) kırmak yaklaşık 30 dakika alırken, eşit miktarda Pastörize Sıvı Ymrta’nın eklenmesi sadece 1 dakikadır.

Pastörize Sıvı Yumurta - Ekonomik

EKONOMİK

Kabuklu yumurtaların depolama ve taşınması sırasında ortaya çıkabilecek kayıplar, pastörize sıvı yumurta kullanımı ile engellenir. Kabuklu yumurta kırılırken, yumurtanın 1/5’i kabukla birlikte çöpe gider ve kayıp yaşanır. Sadece yumurta beyazı veya sarısının kullanılacağı uygulamalarda, pastörize sıvı yumurta sarı ve beyaz olarak tedarik edilebilir. Böylece hem işçilikten hem de üründen tasarruf sağlanır.

Ürünlerimiz

ANAKO Pastörize Sıvı Yumurta

Pastörize Sıvı Ymrta Bütünü

Pastörize Sıvı Ymrta Sarısı

Pastörize Sıvı Ymrta Akı

ANAKO Benegg

Scrambled Egg

İhtiyacınıza yönelik ürün çalışmaları yapabiliriz. Ürün istekleriniz için bizimle iletişime geçin!
Kabuklu Yumurta İle Aynı özellikler

Pastörize Sıvı Yumurta, besin değeri, tat ve işlevleri bakımından kabuklu yumurtanın taşıdığı tüm özelliklere sahiptir.

Standart kalite

Kabuklu yumurtada kalite standartları değişkenlik gösterirken, pastörize sıvı yumurta ile standart ürün kalitesi sunulmaktadır.

Minimum Risk

Pastörize sıvı yumurtada, kabuklu yumurtada bulunan ve tüketici sağlığı açısından kontaminasyon sonucu risk oluşturabilecek patojen bakteri ve virüsler pastörizasyon ile yok edilmiştir.

Taşıma ve depolamada kolaylık

Kabuklu yumurtaların depolama ve taşınması sırasında ortaya çıkabilecek kayıplar, pastörize sıvı yumurta kullanımı ile engellenmektedir. Pastörize sıvı yumurta kabuklu yumurtaya göre depolamada %65 daha az yer kaplamaktadır.

Zaman, İşçilik ve maliyet tasarrufu

1 kutu yumurtayı (360 adet) kırmak yaklaşık 30 dakika alırken, eşit miktarda Pastörize Sıvı Ymrta’nın dökülmesi sadece 1 dakikadır. Ayrıca, kabuklu yumurta kırılırken yumurtanın 1/5’i kabukla birlikte çöpe gider, kayıp yaşanır.

Ürün Alternatifleri

Yumurta beyazı veya sarısının ayrı kullanılması gereken durumlarda sadece ihtiyaç olan kısım alınabilir.