Çalışmalarımız

Değer Zinciri

Anako ile özdeş etik değerlere ve çalışma prensiplerine sahip ve sürekli gelişim odaklı bir değer zinciri için çalışıyoruz. Değer zincirimizin en önemli iki unsuru olan tedarikçi ve bayilerimizi denetliyor, tespit edilen alanlarda iyileştirme yapmaları için teşvik ediyoruz.

   

İnsan Kaynağı

Çalışanlarımız sürdürülebilirlik çalışmalarımızın en önemli halkasıdır, ortak çabamız bizi başarıya ulaştırır. Bireysel farklılıklarımıza saygı gösterirken, çalışma arkadaşlarımızın gelişimlerini destekliyor, onların güvenli ve mutlu bir ortamda çalışmalarını hedefliyoruz.

       

Çevre

Tüm süreçlerimizde çevresel ayak izimizi minimize etmek için, su ve enerjiyi verimli kullanıyor, yenilenebilir enerji kaynaklarına yatırım yapıyor ve atıklarımızı ekonomiye geri kazandırarak sıfır atık hedefi için çalışıyoruz.

           

İnovasyon

Sektörümüzde değişime öncülük ediyor, yeni ve farklı fikirleri destekliyor ve teknolojik gelişmelerden yararlanarak tüm paydaşlarımız için sürekli değer üretiyoruz.

   

Toplum

Tüm paydaşlarımızı şeffaf bir biçimde bilgilendirip, güvenilir gıda konusunda farkındalık yaratıyor, toplumumuzun güvenilir gıdaya ulaşması için çalışıyoruz.