Üyelikler & İşbirlikleri

Sürdürülebilirlik yolculuğumuzda sektörel kuruluşların içinde bulunmaya, ulusal ve uluslararası girişimlerin bir parçası olmaya gayret gösteriyoruz. Üye olduğumuz STK’larda iş birlikleri ile iletişimimizi artırarak ve etki alanımızı genişleterek sektörel gelişmelere ve sürdürülebilirlik çalışmalarına yön vermek için çalışıyoruz.

Women's Empowerment Principles

Women's Enpowerment Principles İmzacısı

Toplumsal cinsiyet eşitliği ve kadının güçlenmesi için çalışan BM’in WEP örgütünün imzacısıyız. Bu taahhüde imza atarak kadın çalışanlarımızın yönetimde etkin rol oynamasına destek veriyoruz.

Global Compact İmzacısı

Dünyanın en geniş kurumsal sürdürülebilirlik girişimi olan Birleşmiş Milletler Küresel ilkeler Sözleşmesi’nin imzacısıyız. Sürdürülebilir kalkınmaya katkılarımızı, çevresel ve sosyal performansımızı gönüllü olarak raporluyoruz.

International Egg Commission

International Egg Commission

Sektörümüzdeki uluslararası trendleri ve yeni teknolojik gelişmeleri takip ederek, sektör ortaklarımızla potansiyel iş birliklerini değerlendiriyoruz.

YÜSAD Yumurta Üreticileri, Ürünleri ve Sanayicileri Derneği

Yumurta Üreticileri Ürünleri ve Sanayicileri Derneği

Yumurta ve yumurta ürünleri sektörünün gelişmesi için YÜSAD’ın çalışmalarına destek veriyoruz.

TÜSİAD - Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği

Türkiye Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği

TÜSİAD bünyesinde faaliyet gösteren Gıda, İçecek ve Tarım Çalışma Grubu’na etki alanımızı ve bilgi birikimimizi artırıyoruz.

SKD - Sürdürülebilir Kalkınma Derneği

Sürdürülebilir Kalkınma Derneği

Sürdürülebilirlik alanında iş birliği, ortak değer yaratma ve deneyim paylaşımının önemine inanıyor, bu nedenle SKD’nin çalışma gruplarına katılıyoruz.

ETÜDER

Ev Dışı Tüketim Tedarikçileri Derneği

ETÜDER’in öncülüğünde T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı’nın desteklediği Güvenilir Tedarikçi Programı kapsamında bağımsız denetimlerden geçerek “Güvenilir Tedarikçi” sertifikası aldık.

Gda Güvenliği Derneği

Gıda Güvenliği Derneği

Toplumumuzda gıda güvenliği bilinci oluşturmak için Gıda Güvenliği Derneği ile iş birlikleri yapıyoruz. 2022 yılında gerçekleştirilecek olan Gıda Güvenliği Kongresi’nin altın sponsoru olduk.

ODTÜ - Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Ortadoğu Teknik Üniversitesi

Üniversite sanayi iş birliği ile ihtiyaçlarımız doğrultusunda projeler geliştiriyor, alanının önde gelen akademisyenleri ile ülke ekonomisinin bilgiye dayalı kalkınmasına destek oluyoruz.